O nas

Witamy na stronie Ośrodka Wypoczynkowego Energetyk w Ustce

Komfortowy i kameralny ośrodek oraz 11 całorocznych domków, harmonijnie wpisują się w krajobraz przy wydmach i morzu, gdzie kończy się dzielnica willowa uzdrowiska a zaczyna nadmorski park. W otoczeniu lasu sosnowego i pięknie utrzymanej zieleni. Zapewniając ciszę, spokój i świetne warunki do wypoczynku.

Energetyk znajduje się w samym sercu polskiego wybrzeża, jakim jest malowniczy kurort Ustka. Ulokowany 100 metrów od głównej promenady daje możliwość bliskiego dostępu do morza, a jednocześnie pozwala wypocząć w ciszy od zgiełku tętniącego w sezonie życiem centrum. Droga na plażę zajmuje 5 minut i prowadzi przez znajdujący się obok Trakt Solidarności, wzdłuż wzniesień wydmowych i aromatycznych sosen.

Nadmorski klimat, piękne krajobrazy i balsamiczne powietrze, to tylko kilka powodów, dla których warto się wybrać do Energetyka.

U nas nie czuje się pośpiechu. Jak tu jest naprawdę, przekonajcie się Państwo sami. Nasze zaproszenie nigdy nie straci na ważności, bo kto nas raz odwiedzi, wróci tu na pewno: czy to na wypoczynek, czy rehabilitację lub konferencję-szkolenie.

zobacz panoramę ośrodka